Jsme šťastní, že Nikolku máme. - Šmídlovi z Mostu
Baby Monitor NANNY

V červnu 2006 se Mirce a Petrovi Šmídlovým z Mostu narodila zcela zdravá dcerka Nikolka. O 4 měsíce později nám poslali tento dopis:

„Abych se přiznal, byl jsem k nákupu podložky Nanny nejdříve trochu skeptický. Před tím jsem o tomto zařízení neslyšel. Říkal jsem si, že je to zase nějaká reklama pro nastávající matky.

Jenže po problémech s ublinkáváním jsme jeli do Mostecké nemocnice, kde tyto podložky běžně používají.

Mluvil jsem se sestřičkou v nemocnici a některé věci ohledně podložky jsme si vyjasnili. Prý už jim několikrát zachránily život kojence. Také jsem se dozvěděl, že své vlastní dítě by sestřičky nenechaly usnout v postýlce bez těchto podložek – každá sestra má svou zakoupenou.

Tentýž den jsem šel do specializovaného obchodu a monitor dechu Nanny zakoupil.

A pak přišel včerejšek – byla to naše nejhorší noc v životě.

Ve 2:25 hod se ozval alarm Nanny. S manželkou jsme byli u postýlky skoro okamžitě.

Dcerka nereagovala, nedýchala, nehýbala se!

Vyndali jsme ji z postýlky a trochu s ní zatřásli.

Dech naskočil. Poté se jakoby začala probouzet a za chvilku to byla zase ta naše dcerka. Veselá, usměvavá, jako broskvička. Tvářila se, jako by se nic nestalo.

Takto jsem se chtěl s vámi podělit o tento příběh. A jestli tento dopis zveřejníte, tak bych chtěl podložku Nanny opravdu doporučit nastávajícím rodinám, matkám. Myslím, že necelých 3000 Kč vám za život dítěte opravdu stojí a víte, že jste pro to, aby žilo, udělali maximum.“

Jsme šťastní, že Nikolku máme. - Šmídovi z Mostu
Holmovi z Dánska a jejich Oliver
Baby Monitor NANNY

V roce 2009 přibyl do rodiny Holmových v Dánsku k dvojčatům Nicolaji a Julii dlouho očekáváný bráška. Když přišel na svět, nenapadlo nás, jaké drama prožijeme za pár dní, píše maminka Janne:

„Oliverovi byly pouhé tři dny a najednou přestal dýchat. Naštěstí v té chvíli neležel v postýlce, ale spal u táty Henninga. Manžel zareagoval rychle a poskytl synovi první pomoc. Ještě před příjezdem sanitky se Oliver znovu probral. Strávil dva dny v nemocnici na pozorování, přesto nám lékaři neřekli, v čem mohl být problém.

Po této události jsme prozkoumali internet. A našli monitor dechu Nanny. Dnes jsme za to šťastní, protože jsme tím zachránili našemu synovi život.

Když mu bylo šest týdnů, opět přestal dýchat. Stalo se to uprostřed noci, s manželem jsme spali. Kdyby nás Nanny nevzbudila, teď už bychom asi Olivera neměli.“

Tento příběh zachráněného chlapce má zvláštní dohru, neboť rodiče Olivera se pro výrobek natolik nadchli, že se rozhodli věnovat jeho prodeji. Dnes jsou nadšenými a úspěšnými distributory Nanny v Dánsku. Proto mohou dát jen ty nejlepší reference a vtisknout prodeji osobní příběh.

„Doporučujeme pořídit Nanny již v době očekávání. Maminka pak může odcházet z porodnice s pocitem klidu, že bude její děťátko pod dohledem ihned po návratu domů. První dny života dítěte mohou přinést nečekaná překvapení, stejně jako se to stalo nám,“ dodává Janne.

Přístroj nám zachránil Olivera - Holmovi z Dánska

To, že můžu být v klidu, protože vím, že je miminko v pořádku.

Lenka, Seninka

Sledujte Nanny na Facebooku

Vyrábí a prodává

JABLOTRON ALARMS a.s.
Pod Skalkou 4567/33
466 01 Jablonec nad Nisou
  Telefon:
  E-mail:
800 800 522
zakaznicka.linka@jablotron.cz

Distribution of Nanny